Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

BAPE® - Lookbook Kolekcji Wiosna/Lato 2021

28 grudzień 2020
BAPE® - Lookbook Kolekcji Wiosna/Lato 2021

Słysząc hasło 'streetwear' na myśl przychodzą nam takie brandy jak nowojorski Supreme, brytyjski Palace Skateboards czy japoński BAPE, które są ikonicznymi markami mody ulicznej. Dziś mamy okazję nieco bliżej przyjrzeć się temu, co na wyczekiwany sezon wiosna/lato 2021 zgotowali nam designerzy założonej w 1993 roku przez Nigo marki z głową małpy w logo. 

Mimo tego, że do premiery obszernej kolekcji przygotowanej z myślą o wiośnie oraz lecie 2021 roku jeszcze trochę czasu, to japońska marka BAPE® postanawia już teraz wprowadzić nas w ten błogi klimat. Stworzona z myślą o mężczyznach, kobietach oraz najmłodszych kolekcja w 100% oddaje uliczną atmosferę japońskiego brandu, zachowując pewne stałe projekty. W nadchodzącym sezonie nie zabraknie wszechobecnej głowy małpy, najróżniejszego tupu kamuflażu, czy styli o sportowym stylu, które od dawna serwuje nam BAPE®. Najciekawszymi naszym zdaniem produktami tego sezonu są maski camo, kurtka z kapturem w kontrastową kratkę, kardigan w kropki, kurtka z kapturem o wzorze 'Planet', czy oczywiście obuwie. Poniżej podrzucamy Wam pokaźny lookbook, gdzie zawarto wszystkie nadchodzące itemy BAPE z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2021.

Wiosenno-letnia seria BAPE® 2021 zostanie wprowadzona do sklepów BAPE® na całym świecie już za jakiś czas. W samej Japonii jest ich 19 i chociaż jeden z nich polecamy Wam kiedyś odwiedzić.
BAPE