BAPE & MASTERMIND Po Raz Kolejny Łączą Siły

17 kwiecień 2019
BAPE & MASTERMIND Po Raz Kolejny Łączą Siły

Dwie japońskie, choć pochodzące z dwóch innych światów legendy streetwerowe, BAPE oraz MASTERMIND po raz kolejny łączą swoje siły. Hasłem przewodnim kolekcji ma być “never giving up on your dream until you die”, co symbolizuje walkę dwóch brandów na rynku, kiedy ich początki nie były jeszcze pewne. Na przestrzeni wielu lat wszytko się zmieniło i zarówno BAPE, jak i MMJ są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek w Japonii i na świecie.

Kolekcja utrzymana jest głównie w czerni i bieli kojarzonej z MASTERMIND z dodatkiem charakterystycznego wzoru camo, który jest znakiem rozpoznawalnym BAPE. Przyjrzyjmy się jednak samym ubraniom. Pierwsze skrzypce zdecydowanie gra kultowa bluza Shark Hoodie, ale w zdecydowanie rzadszej wersji z dwoma kapturami, z których każdy zarezerwowany jest dla jednego z brandów. Dostępna będzie w czterech wariantach kolorystycznych do wyboru. Pozostałymi elementami są T-shirty, longsleeve'y, polówki, krótkie spodenki, oraz czapki z daszkiem. Wszytko brandowane logo obydwu kultowych marek. 

Sprzedaż ruszyć ma 20 kwietnia w Hong Kongu w nowo otwartym concept store przy Causeway Bay. Ceny wahać się będą pomiędzy 150$-700$.
BAPE
MASTERMIND