Proponowany post

BAPE wypuści trzy nowe kolorystyki modelu Bape Sta

01 kwiecień 2021
BAPE wypuści trzy nowe kolorystyki modelu Bape Sta

Japońska marka BAPE, to streetwearowa ikona znana na całym świecie. BAPE na przestrzeni lat rozrósł się do tego stopnia, że swoje stacjonarne sklepy rozsiane ma na całym świecie. Oczywiście, najwięcej z nich znajdziecie w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale i w USA, czy nawet Europie, gdzie jest ich coraz więcej. W swojej ofercie BAPE ma masę itemów, które z sezonu na sezon tylko powiększają swoje liczby. Wiedzcie też, że BAPE, to wiele sub-marek oraz linii, które obrazują, z jakim molochem mamy do czynienia. 

Najnowszą, sneakersową propozycją BAPE ( i nie chodzi nam o świetny kolaboracyjny projekt z adidasem na bazie modelu Superstar, o którym wspominaliśmy tutaj ) jest ich autorski, chociaż każdy doskonale wie, czym inspirowane są trzy nowe wersje kolorystyczne mogących się podobać Bape Sta. Buty charakteryzuje klasyczna, biała, wykonana z naturalnej skóry cholewka osadzona na masywnej podeszwie z tłoczonym w tylnej części brandingiem. Jasną bazę zdobi pokryte nieśmiertelnym kamuflażem logo Bape Sta oraz sznurówki w tym samym kolorze. W zależności od  wersji, na jaką  się zdecydujemy, wybierać możemy pomiędzy klasyczną, militarną zielenią, oraz dwiema bardziej wpadającymi w oko wersjami, czyli niebieską lub różową. Całość podkreślono ozdobnym, metalowym lacelockiem oraz tłoczoną małpą na pięcie. 

Buty w sprzedaży zobaczymy w ciągu nadchodzących tygodni. Po cichu możemy Wam zdradzić, że w Polsce kupicie BAPE, zaglądajcie do warszawskiego butiku CL20.


Tagi: bape bapesta