Proponowany post

BEAMS x Mizuno Sky Medal

10 październik 2018
BEAMS x Mizuno Sky Medal

Japoński brand Mizuno nie  zwalnia tempa i po raz kolejny daje o sobie znać. Po powrocie naprawdę świetnego modelu Sky Medal, który de facto jeszcze w kilku rozmiarach możecie nabyć w tym miejscu (klik) i kolaboracyjnym projekcie z Patta, przychodzi pora na kolejną porcję nowości.

Tym razem w ramach projektu KAZOKU, w którym bierze udział tylko kilka najlepszych butików z całego świata swoje dzieło na bazie wyżej wspomnianych Sky Medal prezentuje kultowy BEAMS. Kolorystyka jest stosunkowo prosta i nawiązuje do przełomu lat 80 i 90 opierającą się na bieli, turkusie i czerni. Nie jednak barwy są tutaj najważniejsze, a subtelne detale, które znajdziemy na butach. Kontrastująca, krwistoczerwona kropka z paskami na dole na języku to odniesienie do Hinomaru, symbolizującego wschodzące słońce na fladze Kraju Kwitnącej Wiśni. Na języku, pod przykryciem sznurówek znajdziemy japoński znaki ideologiczny '美' będący pierwszym w słowie 'Mizuno' (美津濃). Udział BEAMS w tym projekcie potwierdza jedynie tłoczenie na czerwonej wkładce wewnątrz butów. Same sneakersy wykonane są z dobrej jakości skóry oraz nylonu, w czym najlepiej czują się buty z tych lat.

Buty swoją premierę w Japonii będą miały 13 października. Ich sugerowana cena detaliczna wynosić ma 140$. Co do szerszej dostępności niestety nie mamy informacji. 
BEAMS
Mizuno

Tagi: mizuno beams