Beat BBQ feat. Onra @ Balsam - 22 maja 2010

18 maj 2010
Beat BBQ feat. Onra @ Balsam - 22 maja 2010

Zgodnie z naszymi przeciekami 22 maja w warszawskim klubie Balsam zagra jeden z najbardziej utalentowanych producentów post-hiphopowych - Onra. Tenisufki.eu jako patron storage/default/old/medialny tej imprezy zaprasza wszystkich fanów dobrego brzmienia. Po drugiej stronie szczegółowe informacje od organizatora. Lubisz to?!

Jak wiadomo sezon letni ma dwie zasadnicze zalety – oszczędniejsze stroje dziewcząt i możliwości uczestniczenia w naszym nowym narodowym sporcie tzw. GRYLU.

Oczywiście nie ma lekko. Nie każda oszczędniej ubrana koleżanka odpowiada na nasze zajebiste pick up lines (”siema jak tam?”) a nie każdy z naszych znajomych regularnie zaprasza hałastrę do ogrodu swojej konstancińskiej daczy. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i w sobotę 22 maja zorganizować prawdziwe block/garden-party na wałach Fortu Mokotowskiego. Jak zwykle pretekstem do spotkania będzie tona dobrej muzyki, niecodzienny lineup i gorący, zagraniczny gość.

Już od późnego popołudnia na dachu Balsamu swoje ulubione płyty zagrają dobrze znane postacie polskiej sceny hiphopowej: m.in. duet Dizkret & Praktik, Kixnare, Kociołek czy Calak, wcielając się nietypowo w role DJów. Uwieńczeniem nocy będzie występ paryskiej nadziei futurystycznego hip-hopu: Onra, który liveactem (2 x MPC + klawiszowiec) promuje w Polsce swój nowy album, czerpiący garściami z elektronicznego funku i soulu z lat 80. Afterparty po koncercie zapewnią Eltron John, Grupa Biznes oraz Club Collab. Be there or be square!

ONRA LIVE [Red Bull Music Academy / All City Dublin / Paris]

feat. Buddy Sativa [Favorite Records / Paris]

Dizkret/Praktik
Kixnare [Kollage / Kraków]
Kociołek
Black Star Liner
Groh [JuNouMi Records]
Andrzej Cała
Temzky [Mardi Gras / Vibe Quartet]

Afterparty:
Eltron John
Grupa Biznes
Club Collab

Balsam
ul. Racławicka 99
Warszawa 
outside start: 17.00
inside start: 22.00,
wstęp: 15 PLN

Tagi: -