Proponowany post

Będzie Można Kupić Undefeated X Nike Kobe 1 Protro 'Flight Jacket'

12 lipiec 2018
Będzie Można Kupić Undefeated X Nike Kobe 1 Protro 'Flight Jacket'

To nie żarty! Buty będą do kupienia już w ten weekend. Niestety nie będzie to taka prosta sprawa. Po pierwsze trzeba udać się do Tokio, gdzie Undefeated otworzyło właśnie swój nowy sklep. Po drugie trzeba w nim dokonać zakupu, by wziąć udział w losowaniu, które z kolei wyłoni osoby, przed którymi organizatorzy postawią koszykarskie wyzwanie. Dopiero po tym etapie wyłonionych zostanie 10 szczęśliwców, którzy będą mogli kupić parę tych Kobasów. Pomysł ciekawy, ale nie wiemy, czy nie za bardzo zagmatwany. 

'Flight Jacket' to klasyczna kolorystyka Undefeated bardzo podobna do kolaboracji z Air Jordan 4 z 2005 roku. Mamy tutaj oliwkową, zamszową cholewkę z czarnymi i pomarańczowymi dodatkami. Oczywiście nie brakuje logo UNDFTD. Fajnym akcentem są patche, które można umieścić na języku, na którym znajdziemy oba numery Bryanta; 8 i 24. Buty mają w komplecie aż trzy zestawy sznurowadeł. Nie będziemy oszukiwali, że w tym wydaniu Kobe 1 Protro bardzo nam się podobają, pomimo tego, że jesteśmy wielkimi fanami oryginalnych kolorystyk. 

Więcej szczegółów dotyczących możliwości zakupu tych butów znajdziecie na instagramowym profilu @undefeated_harajuku. Ciekawe, jakie ceny osiągną te buty na portalach aukcyjnych, a może wcale się na nich nie znajdą. Jak myślicie? Dajcie nam też znać, jak podobają wam się Undefeated x Nike Kobe 1 Protro 'Flight Jacket'. Tagi: nike