Proponowany post

Biała Wersja Air Jordan 8 'Quai 54'

11 czerwiec 2019
Biała Wersja Air Jordan 8 'Quai 54'

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja streetballowego turnieju Quai 54. Po raz piętnasty najlepsze ekipy z całego świata przyjadą do Paryża, by zmierzyć się w tych prestiżowych rozgrywkach. Jak co roku Jordan Brand ma na tę okoliczność przygotowaną kolekcję ubrań i specjalne wydania swoich butów. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia czarnych Air Jordan 1 Mid i Air Jordan 8, które w sprzedaży pojawią się już wkrótce. Okazuje się, że powstała też biała wersja ósemek...jest to jednak wydanie "Friends & Family".

Buty będzie można prawdopodobnie zobaczyć na nogach organizatorów turnieju i specjalnych. Bardzo często są to raperzy, czy byłe i obecne gwiazdy NBA. W odróżnieniu od wersji, którą będzie można kupić, mamy tutaj do czynienia z białą, skórzaną cholewką, która wygląda trochę, jak w klasycznych Air Jordan 8 'Bunny'. Paski na rzepy biegnące przez śródstopie są transparentne i ozdobione geometrycznymi wzorami, będącymi motywem przewodnim tegorocznej kolekcji "Quai 54". Całość stoi na midsole'u z szarymi detalami, a jeszcze niżej widzimy podeszwę zewnętrzną, którą wykonano z białej i błękitnej, transparentnej gumy. Wersja "Friends & Family" prezentuje się naprawdę dobrze, choć nie ukrywamy, że czarne wersja też bardzo przypadła nam do gustu. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, ile par omawianych ósemek zostało wyprodukowanych. Obstawiamy, że jest to jakaś bardzo małą liczba. Jeśli jednak chcielibyście uzupełnić swoją kolekcję o retailową wersję Air Jordan 8 'Quai 54' to musicie wiedzieć, że ich premiera została zaplanowana na 15 czerwca. Buty powinny pojawić się na oficjalnej stronie producenta. 
Air Jordan 8 “Quai 54”
kolor: Black/White-Multi-Color
styl: CJ9218-001
cena: $190

Tagi: jumpman23,