Bliższe spojrzenie na adidas Yeezy Boost 350 V2 “Light”, których cholewka zmienia kolor pod wpływem promieni UV

28 kwiecień 2021
Bliższe spojrzenie na adidas Yeezy Boost 350 V2 “Light”, których cholewka zmienia kolor pod wpływem promieni UV

adidas Yeezy Boost 350 V2, mimo tego, że od swojego debiutu już lata temu i dziesiątkach kolorów, w których się pojawiły to dalej naprawdę chodliwy towar i nie ma się co temu dziwić. W niezmienionej cenie 899zł dostajemy naprawdę wygodne, stylowe, limitowane sneakersy, które przykuwają oko swoim niecodziennym, unikalnym designem, których szybko się nie zestarzeje. 

Niemiecka marka nie zapomina o fanach tej sylwetki i wspólnie z Kane Westem serwują nam ich coraz to nowsze odsłony, z czego wielu z Was na pewno się cieszy. Jedną z najnowszych, nadchodzących propozycji, mają być tytułowe adidas Yeezy Boost 350 V2 “Light”, których cholewka, jak zdążyliście się już dowiedzieć zmienia kolor pod wpływem promieni UV. Tak, wykonana przy użyciu jasnej, perłowej przędzy Primeknit, cyfrowo tkana cholewka ma właściwości, które pozwalają jej częściowo zmieniać kolor. Jeżeli jednak oczekujecie tutaj spektakularnej palety barw, która pojawi się na jasnej bazie po kontakcie z promieniami słonecznymi, to musimy Was zmartwić. adidas i Kany zrobili to w stonowany, wyważony sposób, a kremowa barwa gdzie nie gdzie zmienia się na delikatny, pudrowy róż. Pozostałe elementy, takie jak Heel Tab, czy karbowana guma otaczająca świetnie amortyzującą piankę Boost pozostały na swoim miejscu i nie wykazuję one żadnych dodatkowych właściwości. 

Sprzedaż butów rusza 21 sierpnia. Szukajcie ich w takich punktach, jak stołeczny butik CL20. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i na naszym rynku wynosi 899zł.

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Jasny”
Kolor: Light/Light-Light
Styl Kod: TBA
Data wydania: 21 sierpnia 2021
Cena: 220 USD