Bliższe Spojrzenie Na Przyszłoroczne Air Jordan 1 High OG WMNS 'Silver Toe'

15 październik 2020
Bliższe Spojrzenie Na Przyszłoroczne Air Jordan 1 High OG WMNS 'Silver Toe'

Jedną z przyszłorocznych kolorystyk Air Jordan 1, którą designerzy Jordan Brand przygotowali z myślą o kobietach, jest tytułowa Air Jordan 1 High OG WMNS 'Silver Toe'

Buty zdecydowanie mogą się podobać i tak oczywiście będzie. Upper, jak na rasowe jedynki 'High' z dopiskiem 'OG' przystało, wykonano przy użyciu naturalnej, mięsistej skóry licowej bardzo przyzwoitej jakości, na co coraz częściej zwracacie uwagę. Jedynym elementem, który wykończono elastycznym nylonem oraz pianką jest język, a zabieg taki powoduje, że z butów korzysta się naprawdę bezproblemowo, a przy tak wysokim upperze czasem o to ciężko. Kolorystycznie postawiono na sprawdzone, klasyczne połączenie czerni i bieli, którą przełamano elementami polakierowanymi na mieniący się chrom, który zdecydowanie przykuwa uwagę. Tym samym buty kierowane są do kobiet, które chcą się wyróżnić i nie przeszkadza im wzrok innych skupiony na butach.

Buty w cenie 170$ do sprzedaży trafią 12 lutego. Jeżeli chodzi o nasz kraj, szukajcie ich w takich punktach, jak WS2 czy SK.


Jordan