Proponowany post

Bombowy Brand Bobby'ego i Bena Zasila Worldboxowe Koncepty!

16 wrzesień 2020
Bombowy Brand Bobby'ego i Bena Zasila Worldboxowe Koncepty!
Z wiarygodnych źródeł wiemy, że ostatnia kapsułowa kolekcja marki Prosto w Worldboxie spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Tym bardziej ekscytującym wydaję się być fakt, że do sneakerowego konceptu dołącza kolejny mocny gracz.


Chociaż nie można o nich na pewno powiedzieć "rookie of the year", przez wzgląd na to że działają na rynku już od 2003 roku, rozkwitający u wybrzeży słonecznej Kalifornii, mający swoją kolebkę w Los Angeles koncept zaczynał od projektowania swoich pierwszych kolekcji na stole w sypialni jednego z założycieli, gdzie wówczas mieściło się również biuro CEO. Ciężko wskazać jedną dominującą inspirację będącą iskrą w motorze napędowym przy powstaniu "The Hundreds". Połączenie zamiłowania do surfingu i deskorolki, idące w parze z punkowo-hiphopowym brzmieniem spiętego modową klamrą to właściwa definicja. Na łamach dobrze znanego wszystkim pasjonatom mody portalu "Complex" Bobby Hundreds opublikował swoje subiektywne TOP50 ""The Greatest Streetwear Brand", uplasowując swoje dzieło na 5. pozycji (przed kalifornijskim konceptem wyżej znalazły się jedynie takie ugrupowania jak m.in: "A Bathing Ape", "Supreme" czy "Stussy").   

Mimo zmiany logotypu (o której zakulisowo możecie przeczytać tutaj) apparel pod znanym, staroszkolnym wzorem z kolekcji "Forever" (teesy, hoodie z logo na klatce oraz na rękawach) czy koszulki z odświeżonym symbolem "wildfire" możecie zakupić między innymi na stronie klikając w link oraz w salonach w Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu.

"i do a little bit of everything, and a lot of nothing." ~ Bobby "Hundreds" Kim