Proponowany post

BREAKING NEWS: Zapowiadanych Trophy Room x Air Jordan 1 NIE Zobaczymy W Tym Roku

03 listopad 2020
BREAKING NEWS: Zapowiadanych Trophy Room x Air Jordan 1 NIE Zobaczymy W Tym Roku

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Marcus Jordan, syn Michaela Jordana, a od 2016 roku właściciel sklepu Trophy Room po raz kolejny łączy wiły z 'firmą ojca'. Efektem ich wspólnych działań jest naprawdę ciekawa, przykuwająca oko oraz godna Waszej uwagi kolorystyka kultowych Air Jordan 1, o czym mieliście okazję dowiedzieć się tutaj. Wtedy też powiedzieliśmy Wam, że premiera tych butów odbędzie się już 11 listopada, i musimy Was przeprosić, bo tak się jednak nie stanie.

Kierownik Trophy Room na swoim osobistym koncie społecznościowym stwierdził, że sklep nie ma planu współpracy z Jordan Brand w tym roku. Może to oznaczać, że wcześniejsze plotki o listopadowej premierze pozostają w sferze plotek, i najprawdopodobniej ta elektryzująca współpraca zostanie wydana w późniejszym terminie. Buty mają mieć limitowany do 12.000 nakład.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących Trophy Room x Air Jordan 1 dowiemy się bliżej, prawdopodobnie już przyszłorocznej premiery tej kolaboracji. W sekcji komentarzy poniżej podzielcie się z nami informacją, czy będziecie próbować zakupić to mocno limitowane wydanie. Niestety, tutaj mamy dla Was kolejną, jeszcze niepotwierdzoną plotkę o tym, że wydanie to trafić ma jedynie na rynek w USA. Szkoda, bo chętnie zobaczylibyśmy je w takich punktach jak WS2 czy SK, co i tak ze względu na ilość byłoby bardzo trudne. Może chociaż na SNKRS App?


Jordan
Trophy Room