Proponowany post

WMNS Air Jordan 13 'Phantom' - Zapowiedź

Data premiery i porcja oficjalnych zdjęć.

Brytyjski Projektant Kiko Kostadinov Tworzy Nowy Model Marki Asics

04 styczeń 2018
Brytyjski Projektant Kiko Kostadinov Tworzy Nowy Model Marki Asics

Mimo tego, że informacje o pierwszy wspólnym projekcie brytyjskiego designera o rosyjsko brzmiącym nazwisku Kostadinov i marki Asics światło dzienne obiegły już dawno temu, to do oficjalnej premiery ich wspólnego dzieła musieliśmy czekać do dziś. 

Mowa tutaj o trzech kolorystykach zupełnie nowego modelu GEL-Burz 1. Sylwetka ta o mocno biegowym, na pewno nie do końca trafiającym w każdego gust designie to wypadkowa połączenia dwóch będących już w ofercie japońskiej marki modeli GEL-Nimbus 20 oraz GEL-Venture 6. Obydwa z nich to oczywiście bardzo zaawansowane technologicznie sylwetki o biegowym właśnie przeznaczeniu. GEL-Burz 1 tworzone były w idei dekonstrukcji, co obrazowo przybliży Wam załączone na końcu wideo. Sam model wykonany został z zestawu syntetycznych materiałów z płótnem, siateczką czy gumą na czele. Nie zabrakło tutaj świetnie amortyzującej pianki FlyteFoam czy oczywiście technologii GEL. Do wyboru mieliśmy trzy wersje kolorystyczne, czarną, szarą oraz neonowo-zieloną.

Tak jak już wspominaliśmy, premiera miała miejsce dziś, a buty z asortymentu dosłownie kilku sklepów zniknęły w mgnieniu oka. Sami sprawdźcie tutaj.Asics-Tiger
Kiko Kostadinov

Tagi: -