Proponowany post

BYBORRE Udoskonala Puchową Kurtkę Mizusawa Marki ALLTERRAIN DESCENTE

15 listopad 2019
BYBORRE Udoskonala Puchową Kurtkę Mizusawa Marki ALLTERRAIN DESCENTE

To może wydawać się skomplikowany news i na pewno nie każdego z Was zainteresuje. Kierujemy go raczej do osób, którym świetnie wykonana, zaawansowana technologicznie odzież wierzchnia jest bardzo bliska i może szukają nietuzinkowej kurtki zimowej, która mimo swojego naprawdę prostego z pozoru wyglądu może niejednego zaskoczyć.

Wszytko zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wywodząca się z Kraju Kwitnącej Wiśni fabryka odzieży ALLTERRAIN DESCENTE stacjonująca w funkcjonującym jeszcze pod nazwą Mizusawa mieście, z myślą o japońskiej drużynie olimpijskiej wyprodukowała specjalny model kurtki. Model Mizusawa trafił do masowej produkcji i obecnie jest uznawany za bestseller marki. To właśnie ta nazwijmy ją kultową sylwetka wydała się dla holenderskich mistrzów w dziedzinie precyzyjnego haftowania, marką BYBORRE idealnym materiałem do współpracy. Z zewnątrz kurtka w zasadzie niczym spektakularnym się nie wyróżnia, od to zwykłą, czarna puchówka z kapturem wykonana z matowego, przyjemnego materiału. Wszytko zmienia się kiedy zajrzymy do środka. Tutaj zaczyna się kosmos:

Tekstylny wzór On-Pattern 3D ™ wyściełający wnętrze kurtki został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalny przepływ powietrza podczas jej noszenia. Trójwymiarowość wynika z tego, w jaki sposób i gdzie przednia, a tylna warstwa łączą się w styku z przędzą poliestrową. W przypadku tej wkładki zaprojektowano specjalne strefy dla określonych miejsc na całej strukturze kurtki, odpowiadające punktom na plecach użytkownika, które uwalniają najwięcej ciepła. Ten specjalnie zaprojektowany przepływ powietrza tworzy przestrzeń między podszewką kurtki, a warstwą pod spodem; zatrzymując ciepło w razie potrzeby i zapewniając tym samym optymalną cyrkulację powietrza w określonych miejscach kurtki. 

Istotne było, aby materiał zastosowany w podszewce wzmocnił i tak już wysoką wydajność odzieży, co prowadzi do wyboru przez BYBORRE zastosowania materiału Meryl® Nylon. Meryl® to wiodący w branży dostawca nylonu, który przesuwa granice wydajności, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju. Przędze Meryl® Hydrogen zastosowane w podszewce zapewniają wyjątkową oddychalność, elastyczność i miękkość. 

Należy też wspomnieć, że kurtka wyposażona jest w precyzyjnie klejone szwy czy unikalny system Parahood* zapobiegający gromadzeniu się wody lub śniegu na szyi. Dodatkowo kurtka ma siatkowy panel między podwójnymi zamkami z przodu wentylujący powietrze z zewnątrz, aby zapobiec nieprzyjemnemu gromadzeniu się ciepła i wilgoci, a za dodatkową kontrolę temperatury odpowiada doskonała podszewka HEAT NAVI

Niestety, jak się pewnie domyślacie, za to wszytko trzeba będzie słono zapłacić i tak niestety jest. Kurtkę wyceniono na 1 573,00 € i dostaniecie ją tutaj. Naszym zdaniem warto przemyśleć ten zakup.BYBOREE
ALLTERRAIN DESCENTE