Proponowany post

Cactus Plant Flea Market x Nike Air Force 1 'Triple White' Raz Jeszcze W Sprzedaży

07 wrzesień 2020
Cactus Plant Flea Market x Nike Air Force 1 'Triple White' Raz Jeszcze W Sprzedaży

Cześć Z Was doskonale pamięta, jak niemal równo rok temu w zakładce Nike By You pojawiła się opcja zaprojektowania własnej wersji Cactus Plant Flea Market x Nike Air Force 1. Kto szybszy, temu udało się zamówić swoją wersję customowych, białych lub czarnych butów, a komu nie, ten musiał posiłkować się opcją zakupu z rynku wtórnego, na którym wydanie to bardzo szybko osiągnęło spore ceny. Jak się duet ten postanawia wskrzesić to przedsięwzięcie, ale już na nieco innych, już odgórnie narzuconych zasadach. 

Już 10 września normalnie w sprzedaży, już bez żadnego kombinowania w zakładce Nike By You raz jeszcze dostaniemy przerobione przez Cynthia'e Lu Air Force 1, których chyba nikomu z Was nie musimy przedstawiać. Buty charakteryzują się klasyczną, śnieżnobiałą cholewką wykonaną przy użyciu mięsistej, bardzo dobrej jakości naturalnej skóry licowej. Oczywiście, nie to wyróżnia to wydanie, a naszyty na nie napis 'AIR' oraz 'SUNSHINE' na panelach bocznych inspirowany innym koszykarskim klasykiem, modelem Air More Uptempo. Zwróćcie też uwagę na to, że lewy but różni się od prawego i np. tam, gdzie mamy napis AIR, po wewnętrznej stronie znajduje się Swoosh, a w drugiej pół parze już tego nie mamy. Kolejnym detalem, na który warto zwrócić uwagę, jest odblaskowa obwoluta liter, która nawiązuje do wyżej wspomnianych Air More Uptempo. Kropką nad i są kolorowe wkładki podpowiadające nam, na którą stopę założyć mamy danego buta. 

Tak jak wspomnieliśmy, sprzedaż rusza 10 września, a buty wyceniono na 130$. Obstawiamy, że dostać je będzie można tylko na apce SNKRS, chociaż po cichu liczymy na ich premierę w stołecznym WS2.


Nike