Proponowany post

CAL O LINE Prezentuje Najnowszą Kolekcję Autumn/Winter '20

17 listopad 2020
CAL O LINE Prezentuje Najnowszą Kolekcję Autumn/Winter '20

CAL O LINE,  założona w 2015 roku przez Toshiharu Kaneko, to młoda, prężnie rozwijająca się marka wywodząca się z Kraju Kwitnącej Wiśni. Dziś przy okazji prezentacji swojej najnowszej kolekcji przygotowanej na jesień/zimę 2020 mamy przyjemność wspominać o niej po raz pierwszy.

Założyciel CAL O LINE , Toshiharu Kaneko, jest silnie związany z odzieżą vintage i stylem będącym synonimem amerykańskiego „złotego wieku”, co widać w każdym jego produkcie. W jesienno-zimowym dostaniemy ciężkie parki z polarową podszewką, kardigany, pikowane spodnie w stylu militarnym, dalej cieszące się sporą popularnością bluzy polarowe czy dwukolorowych kardigany, wiele opcji koszul,  a także mnóstwo innych elementów. Dopełnieniem kolekcji są również szaliki, plecaki czy portfele. Ponadto, dzięki ekskluzywnej współpracy z NANGA - znanym japońskim producentem puchu - wyprodukowano klasyczną kurtkę puchową Pinnacle II, która jest oldschoolową sylwetką łączącą w sobie nowoczesną technologię i funkcjonalne detale - możliwość regulacji, bezpieczne mankiety i dwufazowe zapięcie na guziki.

Kolekcja już teraz dostępna jest w wybranych punktach sprzedaży. Niestety, jeżeli chodzi o japońskie garmenty w Europie, nie tak łatwo je dostać, chociaż i tak jest zdecydowanie lepiej niż kiedyś.


CAL O LINE