Proponowany post

Carhartt WIP x Converse Chuck 70 'Gore-Tex' Pack

20 luty 2019
Carhartt WIP x Converse Chuck 70 'Gore-Tex' Pack

Długo nie musieliśmy czekać na kolejny wspólny projekt pomiędzy kultową marką Carhartt WIP a Converse. Osobiście uważamy, że ten duet pasuje do siebie idealnie, a osoby wybierające rzeczy odzieżowego, wywodzącego się z klasy robotniczej brandu równie chętnie sięgają po trampki. Dla przypomnienia jeden z ostatnich projektów wygląda właśnie tak (klik).

Tym razem stawiają na klasykę pod postacią Converse Chuck 70s, ale ubrane w nowoczesne materiały. Wysokie trampki skonstruowane zostały z klasycznego płótna podszytego membraną GORE-TEX. Wiatro i wodoodporna powłoka zapewni nam ciepło i suchość podczas gorszej pogody, co w połączeniu z klasycznym wyglądem skusić powinno naprawdę spore grono osób. O tym, jaki typ fabrykatu został zastosowany do produkcji, informuje nas oczywiście branding na boku oraz taśma łącząca dwa fragmenty cholewki na tyle. Nie zabrakło też charakterystycznej metki. Całość postawiona jest na masywnej, wulkanizowanej podeszwie wewnętrznej. Do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne, czarny z żółtymi detalami oraz biały z pomarańczowymi.

Buty do sprzedaży trafią już jutro. Jest spora szansa, że będą dostępne jedynie we flagowych sklepach Carhartt WIP oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Niestety nie wiemy, czy w późniejszym terminie pojawią się, chociażby tutaj.
Carhartt WIP
Converse