Proponowany post

Carnival x ASICS GEL-DS Trainer OG 'Muay Thai'

23 lipiec 2019
Carnival x ASICS GEL-DS Trainer OG 'Muay Thai'

Japońska marka Asics-Tiger wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt. Tym razem partnera do wspólnych działań znaleźli na tym samym kontynencie, ale w stolicy Tajlandii, Bangkoku. To właśnie tam stacjonuje Carnival, sneakersowy butik, z którym po raz pierwszy w historii nawiązują współpracę. 

Jako baza posłużył może nie najbardziej popularny model butów japońskiej marki, ale godny Waszej uwagi GEL-DS Trainer, który na rynku pojawił się już w 1995 roku. W tym projekcie chyba najbardziej podoba nam się inspiracja do jego stworzenia. Tworząc je, ekipa butiku Carnival chciała oddać ducha ich narodowego sportu, którym oczywiście jest Muay Thai. Cholewka butów wykonana jest ze świetnej jakości materiałów, do której szczególną uwagę, zwłaszcza w przypadku limitowanych wydań przykłada japońska marka. Upper zdominowany jest przez beż pokrywający zamszowe, siateczkowe oraz skórzane panele, z których jest skonstruowany. Niemal jednolity, stonowany upper przełamany jest kontrastującymi, czerwonymi, niebieskimi oraz złotymi akcentami, które nawiązują do kolorów spodenek czy rękawic, w których walczą zawodnicy. 

Buty swoją azjatycką premierę zaliczyły, już jakiś czas temu. My czekamy na ich europejski drop, który mamy nadzieję odbędzie się i w WS2.Asics
Carnival