Proponowany post

Charytatywne Wydanie Air Jordan 3 'Katrina' Ponownie Trafi Do Sprzedaży

13 marzec 2017
Charytatywne Wydanie Air Jordan 3 'Katrina' Ponownie Trafi Do Sprzedaży

Idąc za ciosem mamy dla Was kolejnego newsa prosto ze stajni Jordan Brand. Tym razem jest to nie byle jaka wiadomość, ponieważ wszystko wskazuje na to, że w listopadzie tego roku na sklepowych półkach pojawi się jak do tej pory nigdy oficjalnie nie wypuszczona do sprzedaży kolorystyka kultowego modelu Air Jordan 3.

Mowa tutaj o wariancie barwnym 'Katrina', który powstał przy okazji kataklizmu jakim dotknięte zostały Stany Zjednoczone w 2005 roku, czyli morderczego huraganu o tej samej, niewinnej nazwie. Cały dochód z licytacji trójek przekazany został potrzebującym dotkniętym cyklonem. Wracając do samych butów można powiedzieć, ze jest to dosłowny miks kultowych 'Fire Red' oraz 'White Cement'. Co ciekawe najnowsze wydanie do sprzedaży trafić ma z uwielbianym przez kolekcjonerów logo Nike Air na pięcie.

Jak tylko w ręce wpadną nam pierwsze fotografie nadchodzącej kolorystyki od razu się nimi z Wami podzielimy. Póki co nie pozostaje nam nic innego jak przyjrzeć się bliżej ultra limitowanej edycji z 2006 roku.

Jordan

Tagi: -