Chmielna20.pl przechodzi zmiany, teraz szukajcie ich pod nową nazwą!

02 wrzesień 2021
Chmielna20.pl przechodzi zmiany, teraz szukajcie ich pod nową nazwą!

Każdy, kto chociaż trochę jara się sneakersami i streetwearem zna jeden z najstarszych i najlepiej zaopatrzonych butików w kraju - Warsaw Sneaker Store, Chmielna20.pl.

Usytuowany w sercu Warszawskiego Śródmieścia butik wciąż ewoluuje, a co za tym idzie, przechodzi kolejne zmiany. Jedną z najnowszych, jest odświeżenie strony internetowej, która jak już część z Was zdążyła zauważyć, zmieniła też swój adres URL. No właśnie, a co dla nas oznacza ta przebudowa? Oprócz technicznego usprawnienia i przyśpieszenia samego działania, przekształcenie to oznacza uporządkowanie podziału dwóch bliźniaczych sklepów. Niegdyś wspólny concept Chmiena20.pl, łączący dwa sąsiadujące butiki Warsaw Sneaker Store oraz CL20 od teraz w social mediach funkcjonować będzie pod usystematyzowanymi nazwami: 

 

Limitowanych sneakersów, starannie wyselekcjonowanej mody ulicznej, czy wyszukanych akcesoriów szukajcie pod adresem https://warsawsneakerstore.com/, który warto sobie zapisać. Lokalizacja punktów stacjonarnych pozostaje bez zmian.