Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Chmielna20.pl przechodzi zmiany, teraz szukajcie ich pod nową nazwą!

02 wrzesień 2021
Chmielna20.pl przechodzi zmiany, teraz szukajcie ich pod nową nazwą!

Każdy, kto chociaż trochę jara się sneakersami i streetwearem zna jeden z najstarszych i najlepiej zaopatrzonych butików w kraju - Warsaw Sneaker Store, Chmielna20.pl.

Usytuowany w sercu Warszawskiego Śródmieścia butik wciąż ewoluuje, a co za tym idzie, przechodzi kolejne zmiany. Jedną z najnowszych, jest odświeżenie strony internetowej, która jak już część z Was zdążyła zauważyć, zmieniła też swój adres URL. No właśnie, a co dla nas oznacza ta przebudowa? Oprócz technicznego usprawnienia i przyśpieszenia samego działania, przekształcenie to oznacza uporządkowanie podziału dwóch bliźniaczych sklepów. Niegdyś wspólny concept Chmiena20.pl, łączący dwa sąsiadujące butiki Warsaw Sneaker Store oraz CL20 od teraz w social mediach funkcjonować będzie pod usystematyzowanymi nazwami: 

 

Limitowanych sneakersów, starannie wyselekcjonowanej mody ulicznej, czy wyszukanych akcesoriów szukajcie pod adresem https://warsawsneakerstore.com/, który warto sobie zapisać. Lokalizacja punktów stacjonarnych pozostaje bez zmian.