Proponowany post

Chris Paul Na Parkiecie W Air Jordan 3

12 kwiecień 2018
Chris Paul Na Parkiecie W Air Jordan 3

Chris Paul skończył sezon zasadniczy bardzo mocnym, bucianym akcentem. W ostatnich dwóch meczach widziany był na parkiecie w dwóch ekskluzywnych wydaniach Air Jordan 3. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Chris i jego kolega z drużyny, P.J. Tucker prowadzą swego rodzaju pojedynek na kicksy. Jak widać, CP3 postanowił polecieć na grubo! Ma on jednak trochę łatwiej, albowiem od wielu lat jest zawodnikiem Jordan Brand.

Obie kolorystyki są do siebie bardzo podobne. Pierwsza, którą Paul założył na mecz przeciwko Lakers, jest łudząco podobna do Air Jordan 3 'Katrina', które na sklepowych półkach zobaczymy jeszcze w tym roku. Mają one jednak na języku specjalne logo. Druga para, którą Paul założył na mecz w Sacramento (pomimo tego, że był w uniformie, nie zagrał ani minuty)  ma nieco więcej czerwonego koloru, który pokrywa Elephant Print i podobnie jak w 'Katrinach' część midsole'a, ale znajdziemy go też w górnej części cholewki tuż przy kostce. Z uwagi na to zostały one nazwane 'Red Cement'.

Z niecierpliwością czekamy na premierę Air Jordan 3 'Katrina', która odbędzie się już 12 maja. Nie będą one miały na języku takiego tajemniczego logo lecz zwykłego Jumpmana. Co do drugiej kolorystyki, którą CP miał na nogach, to nie oszukujmy się, jest to tylko wydanie dla ludzi związanych z Jordan Brand.

  

 

Tagi: -