CL20

13 lipiec 2016
CL20

Na sneakers'owo-streetwear'owej mapie sklepów mieszczących się w naszym pięknym kraju pojawił się zupełnie nowy punkt. W starej przestrzeni przeniesionego tuż obok sklepu Warsaw Sneaker Store powstał zupełnie nowy butik oferujący asortyment z najwyższej, światowej półki. CL20 czyli Chmielna 20 LAB dla ogółu swoje drzwi otworzył 6 lipca, dzień wcześniej miał miejsce przedsprzedażowy pokaz najnowszej kolekcji Nike x Liberty of London. Całą powierzchnię sklepu jak i przestrzeni przed zdominowały kwiaty, ilustracje Arobla oraz muzyka od Princess Rap
Odświeżone wnętrze zaprojektowane przez absolwentkę Akadami Sztuk Pięknych oraz właścicielkę pracowni Wnętrzności, Anetę Stokowską zmieniło się nie do poznania. Świeże, śnieżnobiałe ściany LABolatorium kontrastują na tle czarnego sufitu oraz polerowanej na wysoki połysk lady umiejscowionej po lewej stronie od głównego wejścia. Jej powierzchnię pokryto skomplikowanym wzorem chemicznym, a poszczególne, srebrne drobiny atomowe w obecności limitowanych par sneakers'ów mienią się nad głowami sprzedawców. Zaraz obok podświetlanego logo sklepu widniejącego na ścianie znajdujemy Heritage Wall zaprojektowaną przez OSOM, upamiętniającą najważniejsze wydarzenia z życia sklepu, między innymi premierę Nike Air Yeezy 2. Mijając pięcioramienną, zmieniającą kolor, metalową konstrukcję znajdziemy dwie przeglądarki z odzieżą, gdzie na czarnych, brandowanych wieszakach znajdziemy najciekawsze pozycje z kolekcji NikeLab, adidas x HYKE, Reigning Champ czy Reebok x Hall Of Fame. Ostatnia sala to zdecydowana dominacja obuwia. Tutaj po przejściu przez ostatni 'terminal' na specjalnie zaprojektowanych, podświetlanych półkach ciągnących się wysoko pod czarny sufit znajdziecie najbardziej limitowane sneakers’y. Po lewej stronie, w ciemnym pomieszczeniu stworzono sporych rozmiarów przymierzalnie, w której nie zabrakło ogromnego lustra, oraz miejsca na ekspozycję towaru. Co ciekawe każdy z Was sam może dostosować poziom jej oświetlenia, a nawet sprawdzić jak dana rzecz prezentuje się w ultrafiolecie. 

Po rozmowie z managerem butiku wiemy, że w najbliższej przyszłości przewidzianych jest wiele atrakcji. Możemy również uchylić rąbka tajemnicy i wspomnieć o pojawieniu się w asortymencie CL20 najwyższych dostępności oferowanych przez Wasze ulubione marki. Czy to również oznacza pierwszą w Polsce kolaborację ze sklepem? Pożyjemy zobaczymy, a Was szczerze zachęcamy do sprawdzania asortymentu butiku.

Tagi: -