Proponowany post

Clarks Originals Prezentuje Nowy Model Tor Run, Który Na Półkach Zobaczymy Już W Lutym

10 listopad 2020
Clarks Originals Prezentuje Nowy Model Tor Run, Który Na Półkach Zobaczymy Już W Lutym

Brytyjska marka Clarks Originals daje nam mały wgląd w to, co dla nas przygotowali z myślą o przyszłym roku. Część z Was może zupełnie nie kojarzyć produktów Clarks Originals, a niektórym znany jest tylko kultowy model Wallabee i to tylko za sprawą kolaboracji z Supreme (KLIK).

Już w lutym 2021 roku na rynku zobaczymy zupełnie nową sylwetkę - Tor Run. Model ten czerpie inspirację z tradycyjnych sylwetek marki oraz technik produkcji, czego efektem są trzy nostalgiczne wersje sneakersów o zupełnie nowym, nieco runningowym wyglądzie. Oparty na archetypowej podeszwie typu creepe Clarks Originals Tor Run skonstruowano przy użyciu mieszanki bardzo dobrej jakości zamszu i skóry, do których swoimi produktami zdążył nas już przyzwyczaić producent. Biegowa sylwetka w przedniej części łączy się z 'trampkowym' klimatem z tyły, co potęguje precyzyjnie połączona kaletniczym szwem z podeszwą pięta. Kropką nad i jest kolorowa wypustka na pięcie z wygrawerowanym napisem „1825” - rokiem założenia marki.

Premiera Clarks Originals Tor Run odbędzie się lutym 2021 roku. Buty będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych - jedna wciąż jest owiana tajemnicą - i będzie dostępna w sklepie internetowym marki oraz u wybranych partnerów, takich jak CL20.


Clarks

Tagi: clarks Tor Run