Proponowany post

CLOT X Air Jordan 13 Low - Poznaliśmy Datę Premiery

05 grudzień 2018
CLOT X Air Jordan 13 Low - Poznaliśmy Datę Premiery

Jakiś czas temu pisaliśmy na naszej stronie na temat kolaboracji pomiędzy Jordan Brand a azjatyckim butikiem CLOT (jeśli ominął Was tamten wpis, to zapraszamy tutaj). Efektem współpracy pomiędzy obiema markami jest bardzo fajna kolorystyka Air Jordan 13 low inspirowana Terakotową Armią, czyli zbiorem figur naturalnej wielkości, wykonanych z wypalonej gliny, które znajdują się w grobowcu chińskiego cesarza Qin Shi. Widać to niemalże od razu, gdy spojrzy się na buty. Dziś mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć tego wydania AJ13 low oraz informację na temat ich premiery.

Cholewka omawianych Air Jordan 13 wykonana jest z zamszu, który jest w bardzo przyjemnych odcieniach. Mamy tutaj szary język i toe box, które zestawiono z "ceglanym" panelem bocznym, który dodatkowo ozdobiony jest ciekawym wzorem. Jest on bezpośrednim nawiązaniem od rodzaju zbroi, jaką mają na sobie wojownicy Terakotowej Armii. Cholewkę wieńczą złote logotypy Jordana i CLOT umieszczone na języku oraz z tyłu. Od spodu mamy jasno-brązowy midsole, który fajnie komponuje się z górą, natomiast outsole został w tym wydaniu potraktowany zarówno gumą solidną, jak i lekko przeźroczystą. 

Razem z oficjalnymi zdjęciami pojawiły się też szczegóły dotyczące daty premiery. CLOT x Air Jordan 13 low 'Terracotta Warriors' do sprzedaży trafią 8 grudnia, ale będzie to drop, który odbędzie się w Szanghaju. Globalnie buty będą do kupienia 13 grudnia.  

Clot x Air Jordan 13 Low
kolor: Sepia Stone/Canteen-Terra Blush
styl: AT3102-200
cena: $200Tagi: jumpman23