Proponowany post

Collonil x SONRA Proto II 'Carbon'

09 styczeń 2019
Collonil x SONRA Proto II 'Carbon'

Mimo tego, że Hikmet Sugoer, już od dłuższego czasu nie jest właścicielem kultowego butiku Solebox, w świecie sneakersów zdecydowanie nie powiedział ostatniego słowa. Ba! Wszytko, wskazuje na to, że wraz z założoną przez siebie marką Sonra ma w nim coraz więcej do powiedzenia.

Potwierdzeniem tych słów jest kolejny kolaboracyjny projekt na bazie butów marki Sonra. Tym razem Hikmet połączył siły z marką Collonil specjalizującą się w produkcji kosmetyków, akcesoriów i protektorów do obuwia. To, co wspólnymi siłami osiągneli przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Mimo tego, że nowa kolorystyka modelu Proto II jest naprawdę prosta, to staranny dobór najwyższej jakości materiałów oraz ręczna produkcja każdej z wyprodukowanych 200 par dosłownie zwala z nóg. Delikatnie przeprojektowany względem pierwszej wersji upper wykonany jest przy użyciu naturalnego, gładkiego i perforowanego zamszu barwionego na dwa kontrastujące kolory, szarość oraz róż?. Wnętrze wykończone jest standardową, ceglastą skórą, a całość spleciona jasnymi sznurówkami. Projekt wieńczy biała podeszwa środkowa z kauczukowym spodem. Udział Collonil jest taki, że buty już fabrycznie zabezpieczone zostały ochronną powłoką, a dodatkowo w zestawie otrzymacie miniaturową puszkę protektora. 

Do sprzedaży trafi jedynie 100 par tych butów. Dostępne będą podczas odbywającego się 19 stycznia eventu SchuHS w berlinie. Cena wynosić będzie 280 euro.
Sonra
Collonil