Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery Air Jordan XXXIII 'Cement Grey'

Gdzieś już widzieliśmy takie połączenie kolorów...

COMME des Garçons x Air Jordan 1

06 czerwiec 2019
COMME des Garçons x Air Jordan 1

Kilka miesięcy temu podczas paryskiego Fashion Week, na wybiegach można było zobaczyć dwa warianty kolorystyczne modelu Air Jordan 1, które powstała we współpracy z modową marką COMME des Garçons. Projektanci poczynili odważne kroki i zmienili wygląd klasycznych kicksów w taki sposób, że wyglądają inaczej niż zwykle, a jednak da się rozpoznać, że to jedynki. Poniżej możecie zobaczyć kilka szczegółowych fotek ciemnej i jasnej odsłony. 

Oba warianty wykonane są ze skóry i gołym okiem widać, że mamy do czynienia z materiałem bardzo dobrej jakości. Dolna część cholewki i podeszwa pozostały niezmienione natomiast sporo zmian da się zauważyć w części górnej. Kołnierz ozdobiono paskami ze sprzączkami i posrebrzanymi, metalowymi dodatkami. Trochę inaczej niż zwykle wygląda język, który w modelu CDG jest zdecydowanie dłuższy. Znalazła się na nim skórzana metka z tłoczonym Jumpmanem i nazwą marki COMME des Garçons. Te same oznaczenia umieszczono też na wkładkach. Jumpman pojawia się jeszcze na pięcie, a na butach nie brakuje klasycznego, skrzydlatego logo Air Jordan, które ukryte jest pod wspomnianymi paskami. 

Jeśli chodzi o premierę, to nie ma żadnych konkretów. Niektóre źródła podają, że obie kolorystyki pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku w wybranych miejscach. Jesteśmy przekonani, że będzie to mocno limitowane wydanie. Jeśli pojawią się szczegóły dotyczące tej premiery, to damy Wam o nich znać na naszej stronie.