Proponowany post

Ostatni Trailer 'IT: Chapter 2'

Premiera 6 września.

Commonwealth x adidas Consortium ZX 500 RM

06 grudzień 2018
Commonwealth x adidas Consortium ZX 500 RM

Przed Wami pierwszy projekt na linii adidas Consortium i Commonwealth. Niemiecka marka, pod szyldem swojej limitowanej linii po raz pierwszy w historii łączy siły z ekipą amerykańskiego butiku. W ramach tej współpracy powstała naprawdę ciekawa edycja modelu ZX 500 w wersji RM.

Wygląd butów inspirowany jest nadmorskim życiem i krajobrazem rozciągającym się nieopodal butików Commonwealth stacjonujących w Los Angeles, Virginia Beach oraz na Filipinach. Co do samych butów, to upper zdominowany jest przez śnieżną biel pokrywającą syntetyczny zamsz bezszwowo połączony z siateczką o bardzo dużych oczkach przykrytą gładkim, półprzeźroczystym materiałem. Elementami wyróżniającymi to wydanie są kolorowe, haftowane paski na boku, fioletowa metka z nazwą marki czy pomarańczowy tył. W związku z tym, że jest to wydanie z linii Consortium na językach nie mogło zabraknąć charakterystycznych, przebitych na wylot metek. Wszytko postawione, jest na szczycie jasnej podeszwy ze świetnie amortyzującej pianki Boost. Całość prezentuje się naprawdę świetnie i prywatnie, chętnie zobaczylibyśmy to wydanie w naszej kolekcji.

Ekskluzywna premiera przewidziana jest na 8 grudnia. Na global musimy poczekać tydzień. Co do polskiej premiery, jedynym sklepem, który będzie je posiadał jest stołeczny butik CL20.


adidas
Commonwealth