Proponowany post

Concepts & New Balance Pracują Nad Nową Kolorystyką Modelu 997S

01 luty 2019
Concepts & New Balance Pracują Nad Nową Kolorystyką Modelu 997S

Po tym, jak Ronnie Fieg z KITH oraz ekipa Nonnative wzięła się za projektowanie kilku wersji kolorystycznych odświeżonego modelu New Blance 997 w wersji S, przychodzi pora na kolejne nowości. Tym razem do gry wkracza niezawodny, bostoński butik Concepts, który znany jest ze świetnych projektów tworzonych w duecie z amerykańską marką. Wszytko, wskazuje na to, że i tym razem nie zawiedli.

Na ten moment dysponujemy jedynie jedną fotografią, która niestety nie prezentuje butów w całości. Widać jednak na tyle dużo, że co nieco możemy o nich powiedzieć. Materiałowo nie mamy się co martwić, bo biorąc pod uwagę to, do czego przyzwyczaił nas New Balance swoimi poprzednimi produktami szytymi w USA wszytko stoi na najwyższym poziomie. Naturalny, barwiony na intensywny, różowy kolor zamsz jest miękki, gładki i przyjemny w dotyku. Biała skóra, którą wyściełane jest wnętrze, również do najgorszych nie należy. Prócz różu w dwóch odcieniach cholewka ozdobiona jest świetnie komponującymi się z całością, pomarańczowymi dodatkami. O odblaskowej 3M również nie zapomniano. Całość osadzona jest na śnieżnobiałej podeszwie.

Niestety, konkretna data premiery nie jest nam znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was  tematem.


Concepts
New Balance