Proponowany post

Converse GOLF le FLEUR '3M' - Data Premiery

08 styczeń 2019
Converse GOLF le FLEUR '3M' - Data Premiery

Dawno nie wspominaliśmy o żadnym kolaboracyjnym projekcie na linii Converse x Tyler The Creator. Po ostatniej, płóciennej kolekcji, o której nieco więcej dowiecie się tutaj, ten świetny duet postanowił nam o sobie przypomnieć. 

Motywem przewodnim są oczywiście uwielbiane przez wielu trampki, a dokładniej mocno promowany przez Tylera model One Star, który z pewnością kojarzy zdecydowana większość z Was. To, co tutaj zobaczycie, jednych może zachwycić, a innych wręcz zdziwić. Artysta w tym projekcie odchodzi od charakterystycznych dla siebie pastelowych kolorów i zamienia je na zdecydowanie bardziej stonowany pakiet barw i materiałów. Pożegnajmy się z włochatą, zamszową cholewką, która zastąpiona jest stalową skórą licową, o lekko połyskującym wykończeniu. Flagowy znak, kwiat na boku z wyciętą w jego centralnej części 3M'ką wykonano z odblaskowego materiału 3M, który w połączeniu z białą, kontrastującą podeszwą wygląda naprawdę świetnie. Musimy przyznać, że bardzo podoba się nam taki zabieg, i zawsze cieszymy się jak sneakersowy świat może zaoferować nam coś nieco innego.

Co do daty premiery, to One Stary w sprzedaży pojawić mają się 12 stycznia. Początkowo dostępne będą jedynie za pośrednictwem sklepów Dover Street Market oraz golfwang.com. Jest szansa, że w późniejszym terminie zobaczymy je i w stołecznym butiku CL20. Chcielibyście?


Converse