Coraz Bliżej Premiera Nike Air Force 1/1 'Zrób To Sam'

30 listopad 2020
Coraz Bliżej Premiera Nike Air Force 1/1 'Zrób To Sam'

Z końcem sierpnia prezentowaliśmy Wam intrygującą wersję kultowego modelu Air Force 1/1, którą roboczo nazwaliśmy 'Zrób to sam'. Od tamtej pory niewiele wydarzyło się w tym temacie, aż do dziś. Wszystko wskazuje na to, że wraz z pojawieniem się kolejnej porcji dokładniejszych zdjęć zestawu 'DIY' zbliżamy się do ich rynkowej premiery, mamy nadzieje, że i lokalnej w sklepie z sneakersami - Warsaw Sneaker Store

To nowe wcielenie kultowej koszykarskiej sylwetki z 1982 roku zaskakuje wieloma elementami. Po pierwsze całą powierzchnię cholewki wyściełano czarnym materiałem, który znamy z miękkiej części rzepa, czyli tej, do której przyczepiamy dodatkowe elementy. Tutaj, tymi elementami jest szereg skórzanych paneli, które w całości tworzą drugą Warstwę cholewki Air Force 1, którą możemy dowolnie customować. Gdyby tego było mało, takie elementy jak Swoosh, metki na język, brandowany detal pięty czy sznurówki mamy w dwóch kolorach do wyboru. Białym, który pasuje do wszystkich podstawowych paneli oraz kontrastujący pomarańczowy, który znajdziemy w zestawie. Jedynie kołnierz, przez który przeplatane są lejce oraz masywna podeszwa z systemem amortyzacji Air dbającym o maksymalny komfort pozostały bez zmian. Butu na pewno będą ciekawą propozycją dla wszystkich początkujących entuzjastów customów, oraz świetną bazą do wdrażania dalszych modyfikacji, zabawy formą czy fanów tematyki DIY. 

Szczegóły premiery Nike Air Force 1/1

Buty ekskluzywnie już 6 grudnia zadebiutują na stoisku BAIT na targach "Tokyo Comic Con World". Nam nie pozostaje nic innego, jak poczekać na ich Europejską premierę, która mamy nadzieję, nie ominie też WS2.


Nike