Proponowany post

Craig Green x adidas Originals Kamanda

18 czerwiec 2019
Craig Green x adidas Originals Kamanda

Niemiecka marka adidas Originals wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt. Tym razem jest to naprawdę niecodzienne dzieło i to nie tylko ze względu na osobę, która jest za nie odpowiedzialna, ale też sam model, na który postawiono. Wszytko, kręci się wokół stosunkowo nowej, ale wywołującej bardzo skrajne emocje sylwetki, którą niewątpliwie jest Kamanda. My akurat jesteśmy ogromnymi fanami tym inspirowanym piłkarskim obuwiem lat 80. modelem i goszczą one w naszej prywatnej, tenisufkowej kolekcji.

Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest brytyjski, wywodzący się z Londynu projektant mody męskiej Craig Green, który nigdy wcześniej nie miał przyjemności pracować dla adidas Originals, a zapowiadane tutaj przedsięwzięcie to jego wielki debiut. No dobra, w 2012 roku, z okazji Igrzysk Olimpijskich miał on okazję zrobić custom butów z trzema paskami dla samego Davida Beckhama. Do oficjalnej kolaboracji nigdy jednak nie doszło, aż do tego momentu. Jeżeli chodzi o wygląd butów, to już na pierwszy rzut oka widać, że przy ich tworzeniu udział brał nie byle kto i na pewno nie jest to żaden GR. Upper skonstruowany jest z półprzeźroczystego, tłoczonego materiału, spod którego przebija nieregularny wzór nadrukowany na naturalną skórę we wnętrzu. Całość spleciona jest cienkimi sznurówkami z subtelnym, brandowanym lacelockiem na froncie oraz w zależności od wersji zakończona D-rigami lub zwykłymi, okrągłymi oczkami przy języku. Dodatkowo każda z wielu wersji barwnych na tyle ma czerwoną linię będącą znakiem rozpoznawczym. O samych kolorystykach nie będziemy się specjalnie rozpisywać, sprawdźcie sami, co wspólnie z marką adidas przygotował Craig Green. Aha, na końcu dorzucamy fotę jeszcze jednej wersji tego modelu.

Co do daty premiery, to na debiut musimy poczekać do początku przyszłego roku. Niestety, na ten moment nie wiemy jeszcze, czy dostaniecie je tutaj.

Druga wersja:

adidas