Proponowany post

Crep Protect Wypuszcza Limitowaną Wersję Protektora Solidarnie Z Ruchem BLM

03 wrzesień 2020
Crep Protect Wypuszcza Limitowaną Wersję Protektora Solidarnie Z Ruchem BLM
Jak uczy nas historia konflikty na tle rasowym wśród afroamerykańskiej społeczności trwają od samego początku kolonizacji europejskich ośrodków.

Od czasu majowego incydentu z George’m Floydem widzimy nieustanną eskalację protestów prowadzących do dezorganizacji miast włączonych w marsze i manifestacje. W takich sytuacjach bardzo często narażone na dewastacje mienia są osoby prowadzące swoje drobne, miejscowe biznesy czy też większe sklepy, paradoksalnie chcące być jak najdalej od sporu. Kluczowym w takich sytuacjach jest okazanie pomocy i nieuległość społecznej znieczulicy. Celebryci okazują wsparcie finansowe, gracze NBA nie wychodzą na boisko (represją czego jest przełożenie meczu fazy play-off Orlando Magic i Milwaukee Bucks), Eurosport bojkotuje podawanie wszelkich informacji oraz retransmisji meczów tenisa do czasu publikacji oświadczenia jednej z zawodniczek, a Crep protect? Crep wypuszcza dobrze znany wszystkim butomaniakom impregnat w stonowanej, czarnej kolorystyce z hasłem "Black Lives Matter" umieszczonym na froncie puszki, który jest jednocześnie myślą przewodnią tegorocznych protestów, jak i nazwą organizacji walczącej o równouprawnienie bez względu na kolor skóry. Na oficjalnej stronie producenta w zakładce opisującej produkt czytamy:

"We stand in solidarity with the Black Lives Matter movement and that’s why we’ve introduced the limited edition the Crep Protect Black Lives Matter Protector Spray to the range, replacing our iconic packaging with the revised all-black design[...]" 

"[..]The exclusive matte black can support the ongoing movement to achieve race equality indefinitely, with 100% of proceeds from all sales donated to key initiatives fighting against racial injustice." 

Całość środków płynących ze sprzedaży zostanie przeznaczona na dofinansowanie czterech organizacji charytatywnych: Black Lives Matter, Black Lives Matter UK, Campaign Zero oraz The Bail Project. Protektor limitowany do dwóch sztuk na osobę, na obecną chwilę niestety niedostępny w naszym kraju.


Tagi: sneakers