Proponowany post

Ćwieki, Rzepy I Surowe Wykończenie, Czyli Nowe Wcielenie Air Jordan 1 'Royal'

06 sierpień 2020
Ćwieki, Rzepy I Surowe Wykończenie, Czyli Nowe Wcielenie Air Jordan 1 'Royal'

Air Jordan 1, to ten model butów, który śmiało możemy zaliczyć do tych o świetnym, ponadczasowym wyglądzie. Aż trudno czasem uwierzyć, że buty te są na rynku już 35 lat, a wciąż wyglądają świeżo i swoją bryłą pasują do masy najróżniejszych stylizacji. Nie znaczy to jednak, że na przestrzeni tego czasu dostawaliśmy tylko i wyłącznie ich konserwatywne wersje, ale nie brakowało też tych bardziej kontrowersyjnych, które spotykały się z mniej lub bardziej przychylnymi opiniami. 

Jedna z ciekawostek, na które trafiliśmy w sieci, jest intrygująca wersja Air Jordan 1, którą właśnie widzicie na ekranach swoich urządzeń. Jedynki, jak to jedynki wykonane są z naturalnej skóry licowej, co jeszcze nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Uwagę należy zwrócić jednak na surowo wykończony kołnierz okalający kostki czy kawałek siermiężnej, balistycznej siatki wciśniętej pomiędzy przeprojektowany wierzch, przez który przeplecione są sznurówki. To jednak nie koniec tego, co zaskoczy Was w tym wydaniu. Spójrzcie też na Swoosh, którego w zasadzie brakuje, a w jego miejscu mamy miejsce z rzepem, które sugeruje nam, że w zestawie możemy znaleźć zestaw wymiennych logo, ale tego jeszcze nie wiemy w 100%. Gdyby tego było mało, to w niektórych miejscach na cholewce znajdziecie też powbijane ćwieki. Kolorystycznie całość nawiązuje do kultowych 'Royali', do których wzdycha nie jeden Jordan Head. 

Niestety, na ten moment szczegóły premiery tego wydania nie są nam znana. Mówi się, że są to sample, ale to, czy faktycznie buty trafią do sprzedaży, pozostaje tajemnicą.Jordan