Proponowany post

Czarne Supreme x Air Jordan 14

13 maj 2019
Czarne Supreme x Air Jordan 14

Supreme i Jordan Brand wypuszczą wspólnie nie jedną, a co najmniej dwie wersje kolorystyczne zapowiadanych Air Jordan 14. Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia czarnej kolorystyki. O ile do białego wariantu, który pokazywaliśmy Wam kilka dni temu, bylibyśmy w stanie jakoś się przekonać, to z tym już będzie ciężko. Nie zmienia to jednak faktu, że buty w naszej ocenie wyglądają naprawdę źle. Gdyby pokazać je kilka lat temu każdy uznałby, że jest to najgorszy fake...najwyraźniej moda i podejście bardzo szybko się zmieniają. Nie jesteśmy przekonani, czy zmierza to w dobrą stronę. Pewne jest to, że oldschoolowi jordanheadzi raczej ominą je szerokim łukiem.

Cholewka czarnej wersji Supreme x Air Jordan 14 wykonana jest ze skóry i z zamszu, który możemy zobaczyć na toe boxie. Podobnie, jak w wersji białej, tak i tutaj po bokach mamy srebrne ćwieki, a na szczycie języka napis "Supreme". Midsole i charakterystyczne, czternastkowe zęby pomalowano na niebiesko. Delikatnej zmianie uległ też emblemat z Jumpmanem, który wzbogacono o kolejny napis "Supreme". Nie widzimy tego na żadnym z dostępnych zdjęć, ale jesteśmy przekonani, że na wkładkach tych butów znajdziemy specjalne grafiki informujące o kolaboracji obydwu marek. Do butów dołączony jest brelok, na którym jest Jumpman na tle Supreme.

Nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie Supreme x Air Jordan 14 trafią do sprzedaży. Ma to być jednak jesienny drop. Gdy tylko pojawią się jakieś konkretne informacje na ten temat, od razu się niemi z Wami podzielimy. Jesteśmy przekonani, że część z Was już niedługo będzie chciała zdobyć swoją pierwszą parę modelu Air Jordan 14. Czy może się mylimy i tak, jak my raczej niekorzystnie oceniacie tę kolaborację. Zerknijcie na poniższe zdjęci, oceńcie i dajcie nam znać w komentarzach.
Supreme x Air Jordan 14
kolor: Black/Varsity Royal-Chrome
styl: BV7630-004
cena: $200Tagi: supreme,