Proponowany post

Czekacie Na Nadchodzące, Pierwsze W Historii Retro Air Jordan 1 High ’85 'Neutral Grey'? Bo My Tak!

21 grudzień 2020
Czekacie Na Nadchodzące, Pierwsze W Historii Retro Air Jordan 1 High ’85 'Neutral Grey'? Bo My Tak!

To już trzeci raz, kiedy wspominamy Wam o nadchodzącym, de facto pierwszym w historii retro Air Jordan 1 High ’85 w kolorystyce 'Neutral Grey', których zbliżająca się premiera wzburzyła wielkie sneakersowe poruszenie. Nie ma się też co temu dziwić, bowiem Jordan Brand na ich powrót kazał nam czekać aż 36 lat, a i tak buty będą mocno ograniczone i bardzo trudno dostępne, przez co ceny resellu, nie będą niskie. Niemniej jednak, na ten moment nie będziemy zapeszać, wszystkim chętnym życzymy powodzenia, a my przyjrzymy się nieco bliżej temu ascetycznemu, pięknemu wydaniu, które już za jakiś czas wyląduje na półkach sklepów ze starannie wyselekcjonowanym, oryginalnym towarem od Jordan Brand - mamy nadzieję, że chociaż kilka par zobaczymy w stołecznym Warsaw Sneaker Store.

Sam buty o wysokiej, poprawionej konstrukcyjnie cholewce o oznaczeniu ’85 sugeruje nam, że buty swoim wyglądem jak najbardziej przypominają wydanie sprzed ponad 35 lat. Oznacza to, że nowe Air Jordan 1 High ’85 'Neutral Grey' będą kolejnym łakomym kąskiem dla kolekcjonerów oraz reselerrów, którzy zrobią wszytko, żeby mieć je u siebie. Jest jednak ryzyko, że tak samo jak w przypadku pierwszych AJ z tym symbolem Air Jordan 1 Hi '85 'Varsity Red' butów wyprodukowano 'jedynie' 10.000 numerowanych par - KLIK. Sam upper ascetycznych jedynek wykonano z ziarnistej, białej skóry licowej naturalnego pochodzenia połączonej z szarym zamszem na kołnierzu i Swoosh'u. Kilka elementów, takich jak logo Wings na skrzydełkach, wnętrze oraz spód płaskiej podeszwy wykończono szarością 'Neutral Grey' przełamując niemal wszechobecną biel. Oczywiście ciągnący się ku górze język to miękka, elastyczna konstrukcja z pianki, obszyta cienką warstwą nylonu, zapewniając nam komfort użytkowania. Tak jak w przypadku wyżej wspomnianych 'Varsity Red', tutaj Jordan Brand również dodaje OG'sową metkę nadającą klimat vintage.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High ’85 'Neutral Grey'

Buty w ograniczonej ilości w sprzedaży mamy zobaczyć na początku 2021 roku. Czy możemy spodziewać się ich w WS2 czy Sklepach Koszykarza, a może tylko na SNKRS App? Czas pokaże.

Air Jordan 1 High ’85 “Neutral Grey”
Kolor: White/Neutral Grey
Kod: BQ4422-100
Data: Początek 2021
Cena: $200


Sprawdź również: Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' Na Pierwszych Fotach

Jordan