Proponowany post

'Czekoladowe' Adsum x Reebok Club C Zadebiutują Już 18 Września

15 wrzesień 2020
'Czekoladowe' Adsum x Reebok Club C Zadebiutują Już 18 Września

Reebok Club C to taki sam klasyk jak, chociażby Nike Air Force 1 czy adidas Superstar. Jego prosta konstrukcja, niewymuszony design urzekł miliony ludzi, w tym nas. Osobiście uważamy, że zaraz po naprawdę bezbłędnych Instapump Fuy, to właśnie ten tenisowy klasyk z lat 80. jest najlepszym modelem brytyjskiej marki. Zgodzicie się z nami?

Dziś bliżej przyjrzymy się nadchodzącemu wielkimi krokami kolaboracyjnemu projektowi właśnie brytyjskiej marki Reebok z nowojorskim brandem Adsum, który powstał stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Efektem ich wspólnych działań jest bardzo prosta kolorystyka właśnie klasycznych Club C. 'Czekoladowe' trampki wykonano z połączenia gładkiego nubuku, nieco bardziej włochatego zamszu oraz odrobiny materiału tekstylnego. Wszystko to pokryto kilkoma bardzo zbliżonymi do siebie odcieniami brązu z kontrastującą, metką ze śnieżnobiałym logo Reeboka i Adsum na szczycie języka. Całość osadzona jest na ciemnej, półprzeźroczystej podeszwie, a wnętrze wykończono zieloną, również brandowaną wkładką.

Sprzedaż Adsum x Reebok Club C rusza już 18 września. Niestety, nie zobaczycie ich w Warsaw Sneaker Store, ponieważ buty dostępne będą tylko i wyłącznie w Adsum.


Reebok
Adsum