Proponowany post

Cztery Kolejne Kolorystyki adidas NMD Hu Trail x Pharrell Williams

13 listopad 2017
Cztery Kolejne Kolorystyki adidas NMD Hu Trail x Pharrell Williams

Nie dalej jak w miniony weekend spora część z Was z lepszym lub gorszym skutkiem próbowała kupić kolejny już kolaboracyjny projekt Pharrella Williamsa i niemieckiej marki adidas. Mowa tutaj oczywiście o czterech nowych kolorystykach NMD Hu Trail, które z prędkością światła zniknęły z oferty najlepszych sklepów na całym świecie.

Jak się jednak to nie koniec niespodzianek tego duetu. Już w pierwszym kwartale przyszłego roku do sprzedaży trafią kolejne cztery kolorystyki tej sylwetki podzielona na dwie równe paczki. Pierwsza, zdecydowanie bardziej stonowana to 'Blank Canvas' pod postacią kolorystyki czarnej oraz beżowej, natomiast te mocno rzucające się w oczy, kolorowe wersje ochrzczono nazwą 'Holi'. Co do samej budowy elementem, który może wyróżniać każdą z wersji są napisy na wierzchach cholewek zapisane w niestandardowy sposób.

Buty do sprzedaży trafią kolejno 23 lutego w postaci pierwszej paczki oraz 2 marca jeżeli chodzi o 'Holi'. Jeżeli chodzi o dostępność to nie widzimy przeciwwskazań aby całość dostępna była w stołecznym WSS.adidas

Tagi: -