Proponowany post

Cztery Nowe Kolorystyki Reebok Instapump Fury OG

26 luty 2020
Cztery Nowe Kolorystyki Reebok Instapump Fury OG

Nowy sezon, nowy asortyment. Tak aktualnie dzieje się w przestrzeni każdej znanej nam marki produkującej obuwie. Nadchodząca wiosna dosłownie zmusza producentów do prezentacji swoich najnowszych produktów czy świeżych kolorystyk istniejących już sylwetek. Na półkach japońskiego atmosa wylądowały właśnie cztery nowe kolorystyki modelu Instapump Fury, który jak wiecie z wcześniejszych naszych newsów na jego temat, prywatnie jest jednym z naszych ulubionych, jeżeli chodzi o asortyment Wektora. 

Elementem, który łączy wszystkie cztery warianty kolorystyczne, jest zasilana autorskim systemem Pump komora z osadzoną na jej szczycie pompka, która poprzez poziom jej napełnienia indywidualnie dopasowuje się do naszych potrzeb, a dokładnie graficzny wzór na nią naniesiony. Przedstawia on logo serii modeli, które mają w swojej nazwie słowo 'Fury' powstałe wraz z debiutem tej sylwetki w 1994 roku. Przy okazji wszystkich chętnych poznać barwną historię powstania tej sylwetki jak i samego systemu Pump odsyłamy tutaj Materiałowo buty skonstruowane zostały z połączenie siateczki o strukturze rip-stopu, standardowego dla pompowanej komory nylonu oraz kawałka zamszu na samym czubku. Kolorystycznie wybierać będziemy pomiędzy wersjami „Black / Tour Grey”, „White / Primary Red”, „Violet Haze / Mystic Orchid” i „Jasmine Pink / Pixel Pink”, a Wy możecie dać nam znać w sekcji komentarzy poniżej, którą uważacie za najlepszą. My stawiamy na białą z kolorową, czerwono-szaro-białą klatką. 

Tak jak wspominaliśmy wyżej, buty już teraz dostaniecie w japońskich sklepach atmos. Jeżeli chodzi o nasz kraj, sprawdzajcie, co dzieje się w WS2.


Reebok