Proponowany post

Czy adidas Wypuści Aż 7 Kolorystyk Nadchodzących Yeezy 451?

19 czerwiec 2019
Czy adidas Wypuści Aż 7 Kolorystyk Nadchodzących Yeezy 451?

O tym, że Kanye West, niemiecka marka adidas oraz Steven Smith ( ten sam, który zaprojektował Instapump Fury ) pracują nad nowym modelem butów z linii Yeezy mieliśmy okazję wspominać niemal rok temu. Od tamtego momentu kolejnych informacji na temat inaczej niż zwykle oznaczonych Yeezy 451 było jak na lekarstwo, a cała sprawa zdecydowanie przycichła. Wszystko przyćmione zostało mającymi niemal co tydzień swoje premiery 350 V2, 700 czy 700 V2. To właśnie tylko tym od jakiegoś już czas żyje sneakersowy świat. Czas to jednak zmienić.

W sieci pojawił się wysyp zdjęć przedstawiających nową, zapowiadaną przez nas niespełna rok temu adidas Yeezy 451, które zdecydowanie przełamują pewne stereotypy i wyobrażenia na temat butów Kanye Westa. To, co najbardziej wyróżnia ten model, to niewątpliwie podeszwa, na jakiej postawiona jest cholewka, do której wrócimy za chwilę. Sama konstrukcja platformy kojarzy się nam z Nike Air Breathe Hoop z 1998 roku. Podobna, prawda? Jest jeszcze jeden model butów, który wyposażony był w podobną podeszwą i to niemieckiej marki adidas, ale na ten moment z nic nie możemy sobie przypomnieć jego nazwy. Twór rodem z filmów Sci-Fi wyposażony jest w szereg wysuniętych ku górze kolców, otulający cholewkę z każdej możliwej strony, schodząc się ku środkowi. Pozbawiona języka cholewka wykonana będzie z syntetycznej, miękkiej siateczki, której powierzchnię zadrukowano falistym wzorem świetnie komponującym się z dynamiką podeszwy. W górnej części znajdziemy zamszowy kołnierz z kilkoma owalnymi tłoczeniami przykrywający oczka, przez które przeplecione są sznurówki. Zastanawia nas też jedno, czy we wnętrzu podeszwy znajdziemy piankę Boost? Tego jeszcze nie wiemy, ale wydaje nam się, że nie. Na ten moment w sieci pojawiły się zdjęcia aż 7 wersji kolorystycznych. Niestety, nie do końca jesteśmy pewnie czy wszystkie one trafią do sprzedaży.

Na ten moment data premiery nie jest nam znana. Mówi się jednak, że nowe adidas Yeezy 451 zadebiutują jeszcze w tym roku. Jeżeli tak, dostępne będą tutaj.
adidas