Proponowany post

Czy Blondey McCoy Właśnie Doczekał Się Sygnowanego Modelu Butów adidas Originals?

19 lipiec 2019
Czy Blondey McCoy Właśnie Doczekał Się Sygnowanego Modelu Butów adidas Originals?

Wszyscy fani streetwearu, a dokładniej londyńskiej marki Palace Skateboards doskonale kojarzy postać Blondey McCoy'a. Młody człowiek o bardzo charakterystycznej urodzie to skater, który niejednokrotnie występował w lookbookach brytyjskiego brandu i jest z nim ściśle związany. Niemniej jednak prawie 22-letni gość, z wybitą jedynką, to nie tylko 'wieszak na ubrania', a utalentowana postać, która nie tylko dobrze jeździ na desce, ale spełnia się też jaki artysta/projektant. Jakiś czas temu mieliśmy nawet okazję pokazywać Wam jego autorską, produkowaną we Włoszech linię okularów przeciwsłonecznych (klik).

Wszystko wskazuje na to, że współpraca z Palace Skateboards, który nie od dziś miał przyjemność sygnować produkty niemieckiej marki adidas Originals wyszła mu na dobre i sam bezpośrednio od trzech pasków otrzymał propozycję współpracy. Wybór padł na najbardziej kultową, ponadczasową ikonę pop-ultury, koszykarski model Superstar, który de facto w tym roku obchodzi swoje okrągłe, 50. urodziny. Tak w ramach dygresji, za specjalnie nie widać, żeby marka należycie świętowała ten czas, prawda? Niemniej jednak wracając do samych butów, to to, co je wyróżnia to niewątpliwie materiał, z którego skonstruowana jest całość. Cała cholewka z wyłączeniem języka, kołnierza okalającego kostki oraz detalu na pięcie wykonana jest z transparentnego syntetyku. Na boku znajdziemy klasyczne,  trzy czarne pasy z wentylacją pomiędzy, na froncie gumowy nosek łączący się z podeszwą, a na tyle logo Trefoil. Tym, co zdradza, że mogą to być buty Blondey'a jest złota sygnatura w miejscu, gdzie standardowo widnieje napis Superstar.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów dotyczących daty premiery, ale jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tą informacją.


adidas