Czy FILA Venom Okaże Się Hitem Tego Lata?

23 maj 2018
Czy FILA Venom Okaże Się Hitem Tego Lata?

Temat Venom'a, wyprodukowanych w 1994 roku butów ze stajni włoskiej marki FILA mieliśmy okazję poruszać już w styczniu. Do tej pory dysponowaliśmy jednak tylko kilkoma packshot'owymi zdjęciami jednej kolorystyki, a słuch po nich zaginął.

Dziś z przyjemnością wracamy do tematu, bowiem FILA podgrzewa atmosferę i prezentuje na Venomy w pełnej okazałości i to w dwóch wersjach kolorystycznych. Buty swoim designem wpisują się w aktualnie panujący trend Dad Shoes, ale nie są one tak bardzo przesadzone, jak chociażby Triple S od Balenciaga. Mamy wrażenie, że tutaj projektanci super wyważyli ich bryłę, a buty nie wyglądają śmiesznie czy przesadnie. Sam uper to konstrukcja wykonana z wielu połączonych ze sobą paneli ze skóry licowej, zamszu oraz siateczki, co my, jeżeli chodzi o buty sportowe, lubimy najbardziej. Dodatkowo ta frotte wewnątrz  kojarzy się nam z klasykami z połowy lat 90. Logo FILA znajdziemy aż w trzech miejscach, na języku, panelu bocznym oraz napompowanej podeszwie w kształcie klina. Co do kolorystyki biało-czerwono-granatowy wariant jest nam już znany, natomiast drugi to zupełna nowość, która powinna cieszyć się taką samą popularnością.

Teraz kilka faktów. Buty do wybranych sklepów trafić mają już 25 maja. Sugerowana cena detaliczna to 130$, czyli nie ma tragedii. Jeżeli chodzi o Polską dostępność, buty powinny pojawić się w WS2.
FILA

Tagi: FIla