Proponowany post

Czy Kanye West Zaprezentował Właśnie Nowe adidas Yeezy Boost 700 V3?

15 lipiec 2019
Czy Kanye West Zaprezentował Właśnie Nowe adidas Yeezy Boost 700 V3?

Mimo tego, że nigdy nie było ciszy, to ostatnimi czasy wokół postaci Kanye Westa jest naprawdę głośno. Zdaje się, że punktem kulminacyjnym był wywiad udzielany dla magazynu Forbes, a dokładniej sesja okładkowa, gdzie w jej ramach artysta pokazał setki sampli butów z linii Yeezy. Oczywiście wiedzieliśmy, że Kanye prężnie pracuje nad nowymi sylwetkami, próbuje zestawiać ze sobą różne kolory itp. ale to, co zobaczyliśmy, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, zresztą sprawdźcie sami (klik). 

Nieco wcześniej, Kanye paradował w nowej wersji adidas Yeezy Boost 350, a idąc za ciosem, nie chcąc schodzić z języków sneakerheadów pokazał się w kolejnych wcześniej niewidzianych butach Yeezy. Naszym zdaniem jest to kolejna generacja 700, chociaż jakiś czas temu mieliśmy okazję pokazywać Wam coś całkiem podobnego (klik). Może to, co na nogach ostatnio miał Kanye to bardziej dopracowana, a może nawet finalna wersja adidas Yeezy Boost 700 V3? Z drugiej strony nie ma się co napalać, bowiem Znając Westa, buty mogą wylądować na dnie jego szafy i nigdy więcej nie ujrzą światła dziennego. Nowa sylwetka wykonana jest z masy połączonych ze sobą falistych paneli z wieloma otworami w kilku jasnych odcieniach beżu i szarości. Część z nich wykonana jest z coraz to bardziej popularnego w sneakersowym świecie, półprzeźroczystego materiału, co nam akurat przypadło do gustu. Mamy też wrażenie, że buty mają nieco mniej masywny, a bardziej opływowy kształt, co akurat powodować fakt zupełnie gładkiej powierzchni podeszwy wewnętrznej. Względem poprzednich 700 możemy zauważyć, że w przypadku V3 zabrakło standardowego języka, który zastąpiono okalającą kostki skarpetą. Musimy przyznać, że osobiście uważamy je za coś ciekawego i z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji w ich sprawie.

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem. Jeżeli ich premiera dojdzie do skutku, nie powinno być problemu ze znalezieniem ich tutaj.


adidas