Proponowany post

Czy Możemy Się Spodziewać Restocku Kultowych Tom Sachs x NikeCraft Mars Yard 2.0?

25 listopad 2019
Czy Możemy Się Spodziewać Restocku Kultowych Tom Sachs x NikeCraft Mars Yard 2.0?

NikeCraft Mars Yard w wersji OG czy 2.0 zaprojektowanych przez Toma Sachsa, to mokry sen masy sneakerheadów,  do których prywatnie zaliczamy się również i my. Szczerze powiedziawszy, popularnie nazywane Marsami buty przez wielu uznawane są za TOP najlepszych butów amerykańskiej marki z Oregonu. Nie ukrywamy, że mamy podobnie i naprawdę ciężko dorównać tej sylwetce. Już pomijając to, że buty z drugiej ręki osiągają astronomiczne kwoty rzędu dziesiątek tysięcy złotych, należy wspomnieć, że w pierwszej wersji z 2012 roku do produkcji użyto tego samego materiału, którego używa się do produkcji poduszek w łazikach kosmicznych! Chylimy czoła! 

Wszystko wskazuje na to, że po dropie sprzed dwóch lat pojawi się kolejna szansa na zdobycie tego kultowego obuwia. W sieci pojawiły się doniesienia, że Nike wyprodukuje dodatkowe 8000 par. Co ciekawe buty będą miały nową metkę oraz kod produktu, co może sugerować nam, że produkt finalny nieco różnić może się od wersji 2.0, my tej różnicy nie widzimy. Pojawiły się również plotki, że będzie to edycja z oznaczeniem 3.0, ale szybko zostały one zdementowane. My tylko mamy nadzieję, że to nie fake news...

Mówi się, że buty w dniu premiery, która na ten moment niewiadomo, kiedy się odbędzie kosztować mają 200$, a my z tego miejsca życzymy wszystkim zainteresowanym powodzenia.


Nike