Proponowany post

Czy Nike Lebron 7 'Lakers' Trafią Do Sprzedaży?

20 styczeń 2020
Czy Nike Lebron 7 'Lakers' Trafią Do Sprzedaży?

Kilka miesięcy temu podczas NBA media day, Lebron James miał na nogach wyjątkową wersję modelu Nike Lebron 7 w barwach Los Angeles Lakers. W sieci pojawiły się pogłoski o tym, że ów buty być może trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku. Nie będziemy ukrywali, że bardzo byśmy chcieli...chyba niejeden fan butów Lebrona jest podobnego zdania. 

Para składa się z butów, których górne części cholewki są w dwóch różnych kolorach. Lewy but jest żółty, a prawy fioletowy. Oba kolory to oczywiście podstawowe barwy Los Angeles Lakers. Upper uzupełnia biały Swoosh i mudguard pokryty białą skórą lakierowaną. Na butach nie brakuje smaczków związanych z Lebronem; jego logotypów i autografu. Całość stoi na białej podeszwie środkowej z poduszką Max Air. Na samym dole jest żółto-fioletowa, gumowa podeszwa zewnętrzna.

W tej chwili informacje o ewentualnej premierze Nike Lebron 7 'Lakers' to jedynie plotki. Trzeba jednak przyznać, że fotka omawianych kicksów, którą możecie zobaczyć poniżej, to dobry prognostyk. Niektóre źródła podają jednak, że buty mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Bardzo mocno trzymamy za to kciuki. Oczywiście, jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać.