Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Nadchodzą kolejne czternastki...

Czy szykuje Nam Sie Kolaboracja na Linii COMME des Garçons x Jordan Brand?

21 styczeń 2019
Czy szykuje Nam Sie Kolaboracja na Linii COMME des Garçons x Jordan Brand?
Pokazano ciekawe buty podczas Fashion Week w Paryżu...

Podczas paryskiego Fashion Week zaprezentowana została zupełnie nowa wersja Air Jordan 1, która powstała we współpracy z modową marką COMME des Garçons. Projektanci postanowili delikatnie zmienić wygląd popularnych jedynek, a afekt ich pracy możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach. Powstały co najmniej dwie wersje kolorystyczne, czarna i biała, a buty mają znaleźć się w jesienno-zimowej kolekcji marki. 

Oba warianty wykonane są ze skóry i podejrzewamy, że w tym wypadku będzie to materiał bardzo dobrej jakości. Dolną część cholewki i podeszwę można rozpoznać bez problemu. Największe zmiany widać w okolicy kołnierza, gdzie dodano paski ze sprzączkami i posrebrzanymi, metalowymi dodatkami. Trochę inaczej niż zwykle wygląda język, który w modelu CDG jest zdecydowanie dłuższy. Jest on jednak ozdobiony metką z tłoczonym Jumpmanem i napisem "AIR". Nie jesteśmy przekonani, czy Air Jordan 1 w kolaboracji z COMME des Garçons podbiją serca jordanheadów, ale być może jakaś grupa sneakerheadów lub modowych zapaleńców uzna je za musthave. 

Nie jest znana dokładna data pojawienia się tych butów w sprzedaży, ale jesteśmy pewni, że już wkrótce czegoś się dowiemy. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie jest Wasze zdanie na temat COMME des Garçons x Air Jordan 1. Dajcie nam znać w komentarzach.