Proponowany post

Czy Tak Będą Wyglądały adidas Harden Vol. 4?

21 maj 2019
Czy Tak Będą Wyglądały adidas Harden Vol. 4?

Bardzo możliwe, że zdjęcia, które widzicie poniżej, przedstawiają nam kolejny model w sygnowanej serii Jamesa Hardena. Wiele na to wskazuje, ale jak na razie nikt tego nie potwierdził, ale i nie zaprzeczył. Byłoby to jednak trochę dziwne, że niemiecka marka pokazałaby te buty na fotkach promujących zupełnie inny produkt ( w tym wypadku spodenki z kolekcji Hardena). Jeśli jednak omawiane buty, to w rzeczywistości kolejne Hardeny, w naszej ocenie całkiem nieźle pasowałyby do serii. 

Buty mają ciekawy design, przypominający styl Feat You Wear, który po wielu latach wrócił do modeli od adidasa. Jeśli chodzi o materiały, to czarna wersja wykonana jest z meshu, połączonego z zamszem. Dostępne są też zdjęcia kolorystyki biało-czarnej i tutaj możliwe, że mamy do czynienia z Primeknitem. Podejrzewamy, że tak jak do tej pory materiały an cholewce będą różniły się w zależności od kolorystyki. Naszym zdaniem to fajne rozwiązanie, bo daje nam wybór. Jedni wolą mesh, inni skórę, czy zamsz...każdy znajdzie coś dla siebie. 
O tym, że mogą to być nowe Hardeny, świadczy jego logo, które zostało umieszczone z tyłu. Niestety nie dopatrzyliśmy się nigdzie jego autografu. Branding marki w postaci trzech pasków został umieszczony na języku. 
Na uwagę zasługuje podeszwa środkowa, która nie jest Boostem. Zamiast tego mamy piankę o fakturze przypominającej tą, z modelu N3XT L3V3L. W takim układzie za amortyzację w omawianym modelu odpowiadałby LightStrike. Niestety nie mamy widoku na outsole, dlatego na razie wstrzymamy się z omawianiem bieżnika. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy właśnie tak będą wyglądały adidas Harden vol. 4. Szczerze mówiąc, bardzo byśmy chcieli, bo buty ze zdjęć wyglądają ciekawie. Jeśli jednak nie są modelem z głównej sygnowanej linii zawodnika Houston Rockets być może patrzymy na kolejną odsłonę modelu Harden B/E. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać.