Proponowany post

Czy Tak Będą Wyglądały Air Jordan 12 'Reverse Taxi'?

07 sierpień 2019
Czy Tak Będą Wyglądały Air Jordan 12 'Reverse Taxi'?

Amerykańska marka lubi raz na jakiś czas wypuścić nową kolorystykę swoich butów, która w nazwie ma albo 'Reverse...' albo 'Alternate...'. W tym roku zobaczymy jedną z takich wersji modelu Air Jordan 12. Jej nazwa to 'Reverse Taxi'. Bardzo możliwe, że buty będą wyglądał tak, jak na załączonym zdjęciu. Pomimo tego, że jesteśmy fanami klasycznych 'Taxówek' nie mamy nic przeciwko, żeby ich nowa odsłona wyglądała właśnie tak. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 12 prawdopodobnie będzie zbudowana z czarnego zamszu, który znajdziemy w górnej części. O dziwo, mudguard też będzie w czarnym kolorze. Cholewkę będą uzupełniały złote i czerwone akcenty. Oczywiście na butach nie zabraknie kilku charakterystycznych elementów, jak napisu "Two3" na języku, metki na pięcie, czy plastikowego panelu z napisem "Jumpman" w miejscu łączenia cholewki z podeszwą. Od spodu buty będą miały białą podeszwę zewnętrzną. Mamy nadzieję, że w tej wersji płytka z włókna węglowego będzie żółto-czarna. 
Wkrótce powinny pojawić się pierwsze zdjęcia tych butów i wówczas będziemy mieli pewność, jak Air Jordan 12 'Reverse Taxi' będą wyglądały w rzeczywistości. Już nie możemy się doczekać.

Omawiane buty mają już ustaloną datę premiery. Air Jordan 12 'Reverse Taxi' mają trafić na sklepowe półki 9 listopada. Czy ta data się potwierdzi i czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów, będziemy jeszcze pisali. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie.
Air Jordan 12 “Reverse Taxi”
kolor: Black/White-Taxi-Black
styl: 130690-017
cena: $190