Proponowany post

Czy Tak Będą Wyglądały Jordan Why Not Zer0.2 ?

18 grudzień 2018
Czy Tak Będą Wyglądały Jordan Why Not Zer0.2 ?

Dziś natrafiliśmy na fotki, które umieścił w sieci jeden z filipińskich retailerów. Nie jest to potwierdzona informacja, ale wszystko wskazuje na to, że buty które widzimy na zdjęciach to Jordan Why Not Zer0.2, czyli drugi sygnowany model Russella Westbrooka. Można to wywnioskować po logotypach "RW", które widzimy na języku i z tyłu podeszwy oraz autografie Russella. Ciekawy jest też sam design tych butów, który pasuje do szalonej osobowości zawodnika Oklahoma City Thunder.

W tej chwili nie wiemy dokładnie, jakie technologie i systemu zostały wykorzystane w omawianych butach. Widzimy jednak, że cholewka wykonana jest z kilku syntetycznych, połączonych ze sobą materiałów, znajdziemy tutaj też różne warstwy i panele a wszystko w wielu kontrastujących  ze sobą kolorach. Bardzo ciekawie wygląda podeszwa zewnętrzna z bardzo nietypowym bieżnikiem oraz metką z rozmiarem umieszczoną...na pięcie! Przyznamy, że to dość niecodzienne rozwiązanie, ale nam się ono podoba. To niejako powrót do czasu, gdy rozmiary butów podawane były na podeszwie. W ogromnym napięciu będziemy wyczekiwali kolejnych informacji o tych butach i przede wszystkim potwierdzenia, że rzeczywiście są to nowe Westbrooki. 

Jesteśmy ciekawi, jakie jest Wasze pierwsze wrażenie. Podobają Wam się, czy może nie bardzo? A może wstrzymujecie się od głosu i czekacie na nowe zdjęcia? Dajcie nam znać w komentarzach.