Proponowany post

Czy Tak Będą Wyglądały Nike Kyrie 6?

23 maj 2019
Czy Tak Będą Wyglądały Nike Kyrie 6?

Podczas południowej kawy i zwyczajowego przeglądania internetów, natrafiliśmy na bardzo ciekawe fotki butów. Wiele wskazuje na to, że mamy przed oczami pierwsze ujęcia pokazujące Nike Kyrie 6. Zdjęcia niestety nie są zbyt wyraźne i pokazują te buty tylko od strony wewnętrznej oraz od strony podeszwy. Pomimo to, napawają nas optymizmem...co zdarza się niezwykle rzadko przy tego rodzaju fotkach. 

Po analizie dostępnych materiałów można wywnioskować, że linia będzie kontynuowała "średnią"wysokość cholewki. Niestety nie jesteśmy w stanie dokładnie określić, z jakich materiałów wykonane są te buty, ale spodziewamy się, że tył będzie sztywniejszy, a przód elastyczny. Do takiego rozwiązania linia butów Kyrie Irvinga zdążyła nas już przyzwyczaić. Widzimy, że w szóstkach obecny będzie pasek biegnący w poprzek cholewki. Jego zadaniem będzie poprawa dopasowania. Pasek został ozdobiony rzymską cyfrą "VI" oraz trójkątny symbol z okiem, który pojawiał się we wcześniejszych modelach. Drugie zdjęcie pokazuje nam podeszwę zewnętrzną. Została ona wyposażona w bardzo agresywny bieżnik, który już na pierwszy rzut okaz sprawia wrażenie, że będzie zapewniał trakcję na bardzo wysokim poziomie. Niestety nie widać żadnego oznaczenia systemu amortyzacji, ale obstawiamy, że w podeszwie ukryty będzie Zoom. Na outsole'u umieszczony został autograf Irvinga. 

Z niecierpliwością będziemy czekali na kolejne fotki i informacje w sprawie Nike Kyrie 5. Mamy nadzieję, że Nike Basketball bardzo pozytywnie nas zaskoczy i wprowadzi jakiś nowy element do sygnowanej linii Irvinga. Czy tak się stanie, okaże się wkrótce, ale mamy nadzieję, że szósty model w serii będzie jeszcze lepszy niż poprzednie.