Proponowany post

Czy tak będą wyglądały nowe adidas Yeezy Boost 350 V2?

07 kwiecień 2021
Czy tak będą wyglądały nowe adidas Yeezy Boost 350 V2?

adidas Yeezy Boost 350 V2 to naprawdę godny uwagi model butów, który już dawno przestał być poza zasięgiem jednostek. Od momentu, kiedy pojawił się w sprzedaży minęło już sporo czasu, a przez rynek przewinęło się kilkadziesiąt jego wersji kolorystycznych. Niektóre z nich tak, jak chociażby pamiętne 'Zebra' doczekały się nawet kilku restocków psując krew resellerom. Jedną z nadchodzących, świeżych wersji tego modelu ma być cały 'Mono Pack' obejmujący kilka ich wersji kolorystycznych - KLIK. Jak się jednak okazuje, Kanye i niemiecka marka, cały czas pracują, udoskonalają, odświeżają cholewkę szlagierowych adidas Yeezy Boost 350 V2, a tutaj macie tego efekty.

Jak widać na załączonym obrazku amerykańsko-niemiecki duet wrócił do starej techniki tkania cholewki, gdzie jeszcze charakterystyczna smuga, pasek ciągnący się przez cały bok nie był wykonany z półprzeźroczystego materiału. To nie jest jednak żadnym zaskoczeniem. Zwróćcie uwagę na biegnący przez środek szef, który na tle jasnej bazy mocno się wyróżnia. Znana nam z poprzednich wersji adidas Yeezy Boost 350 V2 splatająca się linka zastąpiona została precyzyjnym, dwukolorowym ściegiem, który mocno przykuwa oko. Może gdyby jego kolory, biały i granatowy były bardziej zbliżone do cholewki nawet byśmy nie zauważyli tej zmiany. Tutaj ewidentnie widać, że Kanye chciał zwrócić naszą uwagę na ten element. Całość podkreślono karmelowymi sznurówkami, wnętrzem i postawiono na ciekawej, lodowej podeszwie. 

Niestety, na ten moment nie wiemy, czy kiedy i czy w ogóle buty zobaczymy w sprzedaży. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich w CL20.