Proponowany post

Czy Tak Będą Wyglądały Under Armour Curry 7?

19 wrzesień 2019
Czy Tak Będą Wyglądały Under Armour Curry 7?

Kolejny sezon NBA już za rogiem, dlatego co chwilę możemy w internecie napotkać na zdjęcia i video z treningów i przygotowań. W tej kwestii niekwestionowanym liderem jest Lebron James, który co chwilę pokazuje, jak ćwiczy na siłowni, albo na boisku...chyba, że jest wtorek, wtedy dostajemy filmiki z "Taco Tuesday". Do kolejnych rozgrywek przygotowują się też inni czołowi gracze, między innymi Steph Curry. Gwiazdor Golden State Warriors miał na jednym z takich treningów nowe buty. Bardzo możliwe, że był to najnowszy model jego sygnowanej linii od Under Armour

Jedyna, co pozwala nam tak sądzić to logo "SC30" umieszczone po zewnętrznej stronie tuż pod kołnierzem. Z jakich materiałów są wykonane te buty, jaką mają amortyzację i bieżnik...to pozostaje zagadką, przynajmniej na razie. Widać, ze buty mają raczej niską cholewkę, dość gruby midsole i szeroką podeszwę zewnętrzną. Wszystko powinno wyjaśnić się w nadchodzących tygodniach. Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że buty, które Steph ma na nogach przypominają trochę model Jordan Why Not Zer0.2. Czyżby ktoś tu od kogoś "spisał pracę domową"? 
Ogólnie buty nam się podobają. Jeśli w rzeczywistości są to Under Armour Curry 7, to pod względem wizualnym może być to najfajniejszy model w serii. Zgadzacie się z nami? Ciekawe, jak będą sprawowały się na parkiecie. 

Będziemy czekali na pojawienie się konkretnych informacji na temat nowych butów Stepha Curry i jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać.